PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, 96-500 Sochaczew

+48 600 295 751 +48 604 518 588
FAQ

Drzwi dla każdego

Drzwi są najważniejszym elementem w naszym domu. Są strażnikami prywatności oraz odpowiadają za bezpieczeństwo w każdym domu. Do tego dodają charakteru i estetyki do codziennego życia właściciela. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od najlepszych polskich producentów. Ich dobór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz zarówno wybrać drzwi, które podkreślają elegancję jak i szykowność otoczenia zachowując przy tym poczucie gościnności i nowoczesnego stylu.

Zobacz ofertę
Drzwi dla każdego
Starannie dopasowane materiały

Starannie dopasowane materiały

Nasze drzwi zbudowane są ze starannie dobranych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie tylko sprawdzone produkty prosto od renomowanych liderów, którzy tworzą przedmioty z trwałych elementów oraz wykorzystują różne, oryginalne wzory. Wybór odpowiednich drzwi jest bardzo ważny i jednocześnie trudny, dlatego posiadamy ogromną różnorodność typów oraz modeli dopasowanych do potrzeb i charakteru właściciela. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwala na spełnienie potrzeb wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz ofertę

Jak wygląda wycena drzwi?

Wycena drzwi to proces zdecydowanie łatwiejszy niż wycena okien, jednak i tu sytuacja zależy od kilku indywidualnych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim warto podkreślić, że na wycenę drzwi składa się głównie to czy są one zewnętrzne, czy wewnętrzne. Dodatkowo takie elementy jak cena samego skrzydła, ościeżnicy, zawiasu oraz niejednokrotnie cena montażu. Ponadto cena będzie ulegać zmianie w zależności od materiału, z jakiego będzie wykonane skrzydło oraz jaki będzie jego rozmiar. Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że wszystko zostanie dla Ciebie dokładnie podliczone i nie będziesz niczym zaskoczony.

Zobacz ofertę
Jak wygląda wycena drzwi?
Warianty drzwi zewnętrznych

Warianty drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne, narażone na silne działanie czynników atmosferycznych, powinny byś solidne i gwarantować bezpieczeństwo oraz spokój przez długie lata. W odróżnieniu od drzwi wewnętrznych tutaj materiałów, z jakich mogą one być wykonane, jest więcej. Może to być np. drewno, PVC, aluminium, stal czy włókno szklane. Ważną kwestią jest również klasa RC (resistance-class) odporności na włamanie, która oceniania jest w 6-stopniowej skali. I tak np. RC1 zapewnia podstawową ochronę przed włamaniem przy stosowaniu siły fizycznej, a już RC6 zapewnia ochronę przy zastosowaniu elektronarzędzi o dużej mocy.

Zobacz ofertę

Warianty drzwi wewnętrznych

Obecnie stolarka oferuje bardzo dużo różnych możliwości związanych z wyborem drzwi wewnętrznych. Standardowe drzwi proponujemy w wariantach jedno lub dwuskrzydłowych, gdzie można dodatkowo wybrać kierunek otwierania skrzydła - prawy bądź lewy. Jeśli interesują Cię bardziej niestandardowe formy, oferujemy np. drzwi przesuwne, które są przesuwane na specjalnie zamontowanej prowadnicy podwieszone nad otworem drzwiowym. Mogą one po otwarciu nachodzić na ścianę lub chować się w niej, dzięki czemu stają się praktycznie niewidoczne. Kolejna opcja to drzwi składane, które tworzy kilka pionowych elementów połączonych zawiasami i które po złożeniu zajmują mniej miejsca niż klasyczne. Ostatnim dostępnym wariantem są drzwi wahadłowe, których jednak raczej nie stosuje się w domach jednorodzinnych.

Zobacz ofertę
Warianty drzwi wewnętrznych

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem