PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, 96-500 Sochaczew

+48 600 295 751 +48 604 518 588
FAQ

Porady

65

5.0/5.0

Balustrady Twoich Marzeń - Tworzone od Zera przez Korona 2003

Odkryj wyjątkowość balustrad na zamówienie z Korona 2003. W naszym najnowszym artykule na blogu zgłębiamy świat custom-made balustrad, przedstawiając, jak nasza pasja do rzemiosła i designu przekłada się na tworzenie unikatowych, trwałych i estetycznych rozwiązań dla Twojej przestrzeni. Dowiedz się więcej o tym, jak nasze balustrady z materiałów najwyższej jakości, takich jak szkło, drewno i stal nierdzewna, mogą przemienić każde otoczenie, łącząc bezpieczeństwo z eleganckim stylem. Przeczytaj teraz i zainspiruj się do stworzenia przestrzeni, która mówi więcej niż tysiąc słów.

Czytaj więcej

80

5.0/5.0

Zmiana Okien w Domu: Co Musisz Wiedzieć Przed Wymianą?

W naszym najnowszym artykule "Zmiana Okien w Domu: Co Musisz Wiedzieć Przed Wymianą?" omawiamy kluczowe kwestie związane z procesem wymiany okien. Dowiedz się, jakie czynniki mają wpływ na efektywność energetyczną, wybór materiałów, rodzaje szyb oraz bezpieczeństwo. Przeczytaj, jak dobrze przygotować się do inwestycji, analizując koszty, możliwe dotacje oraz znaczenie profesjonalnego montażu. Odkryj, dlaczego wymiana okien może przynieść nie tylko estetyczne korzyści, ale także poprawić komfort mieszkania i obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Czytaj więcej

212

5.0/5.0

Zrównoważony rozwój – zrównoważone budownictwo

Najogólniej mówiąc, zrównoważony rozwój ma na celu dążenie do poprawy jakości i komfortu życia, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. O tej idei zaczęto mówić w 1987 roku, bo właśnie w tym roku zrównoważony rozwój został zdefiniowany w Raporcie Brundtland.

Czytaj więcej

224

5.0/5.0

Termomodernizacja z produktami WIŚNIOWSKI od Korona 2003. Jak skorzystać z programu „Czyste Powietrze”?

Nowe domy muszą być odpowiednio ciepłe i szczelne – dzięki temu możemy zmniejszyć swój wpływ na środowisko, płacić niższe rachunki i cieszyć się komfortem termicznym. Co jednak ze starszymi budynkami? Jak sprawić, by spełniały współczesne wymagania pod względem energooszczędności? Szczególnie dziś – w obliczu wysokich cen energii – są to ważne pytania. Rozwiązaniem i drogą do oszczędności jest termomodernizacja. Termomodernizacja to inwestycja, z której korzyści będziemy czerpać przez długie lata. Jej przeprowadzenie wymaga nakładów finansowych, pracy i wiedzy. Odpowiednio zaplanowane i przeprowadzone prace mogą być wsparte m.in. dotacjami z programu „Czyste Powietrze”. To szansa nawet na 135 tysięcy złotych dofinansowania na modernizację najważniejszych elementów budynku. Energia elektryczna, szczególnie ta wytwarzana z węgla, będzie coraz droższa. Odpowiednio dobrana stolarka otworowa nie tylko zmniejszy rachunki za ogrzewanie i prąd, ale również zagwarantuje domownikom większą niezależność wobec nagłych podwyżek cen energii. Wybranie odpowiednich produktów może przynieść oszczędności już na etapie zakupu.

Czytaj więcej

2350

5.0/5.0

Jak przedłużyć gwarancję drzwi Wikęd z 2 na 3 lata?

Drzwi WIKĘD to przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana konstrukcja wspierana prze-myślanym procesem technologicznym oraz wysokiej jakości komponentami ✅ Ich doskonała jakość to nie przypadek, dlatego klientom oferujemy 3 letnią gwarancję na nasze produkty ???? Użytkownicy, którzy zakupili drzwi mają możliwość samodzielnego przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat po zarejestrowaniu swoich drzwi przy użyciu specjalnego kodu QR ???? Rejestracji należy dokonać w terminie do 3 miesięcy od daty sprzedaży lub wydania (w zależności od tego, która z dat jest wcześniejsza).

Czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem