PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, 96-500 Sochaczew

+48 600 295 751 +48 604 518 588
FAQ

Rolety z najlepszych tkanin

Jeśli szukasz najlepszej jakości osłon okiennych w przystępnej cenie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasz sklep oferuje ogromną paletę rolet takich jak rolety materiałowe, rolety typu dzień i noc, a nawet żaluzje drewniane. W ten sposób na pewno znajdziesz jakąś propozycję pasującą do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam na sporządzenie oferty złożonej jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych liderów, co pozwala nam zapewnić Ci lata gwarancji jakości i wytrzymałości naszych rolet.

Zapytaj o wycenę
Rolety z najlepszych tkanin
Precyzja, jakość oraz cena

Precyzja, jakość oraz cena

Podczas wyboru rolet warto pamiętać, że służą one nie tylko do redukcji światła docierającego do pokoju, ale również dają poczucie bezpieczeństwa oraz chronią naszą prywatność. Rolety, które oferujemy, to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu, tworzonego w duchu najlepszych i najpopularniejszych stylów aranżacyjnych, czyli bogate wzornictwo przygotowane ze staranną precyzją. Każdy produkt jest weryfikowany przez odpowiednich specjalistów, ponieważ naszą domeną jest zachowanie najwyższej jakości przy możliwie najatrakcyjniejszej cenie.

Zapytaj o wycenę

Jak wygląda wycena rolet

Ceny rolet zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych są bardzo różne i zależą przede wszystkim od typu rolety jak również od jej rozmiaru i materiału, z którego jest wykonana. Najdroższe rolety zewnętrzne to te do zabudowy, które udoskonalone w automatyczny system otwierania, będę droższe od tych elewacyjnych o ręcznym sterowaniu. Co do rolet wewnętrznych przeważnie najtańsze są rolety zwijane, niezabudowane wolno wiszące, a np. rzymskie tworzone przeważnie na zamówienie będą od nich droższe. Ogólna wycena rolet jest raczej niemożliwa do wykonania z uwagi na szeroką ofertę dostępnych wariantów, ale w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym sklepem, gdzie wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Zapytaj o wycenę
Jak wygląda wycena rolet
Warianty rolet zewnętrznych

Warianty rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne, jakie oferujemy Ci w naszym sklepie, nie tylko zapewniają poczucie prywatności i bezpieczeństwa, ale są również dostępne z automatycznym systemem sterowania który, mimo że droższy niż ręczny, jest od niego dużo wygodniejszy. Wybierając rolety zewnętrzne, warto zrobić to już na etapie projektowania domu, dzięki czemu nie narazisz się na dodatkowe koszty. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. rolety naokienne, których założenie trzeba zaplanować odpowiednio wcześniej z racji tego, że nakłada się je na okno i dopiero razem z nim montuje. Kolejnym wariantem do wyboru są rolety do zabudowy, które montuje się do wnęki nadproża, zapewniając tym samym ich całkowite ukrycie po odsłonięciu. Trzecim typem są rolety elewacyjne, montowane na murze, bądź we wnęce okiennej co powoduje, że stale są one widoczne i stanowią mało ozdoby element elewacji.

Zapytaj o wycenę

Warianty rolet wewnętrznych

W naszym sklepie proponujemy również różne typy rolet wewnętrznych. Zaczynając od najprostszych, materiałowych rolet zwijanych, a kończąc na bardziej współczesnych, roletach bambusowych. Rolety zwijane oferujemy w dwóch wariantach - zabudowane kasetowe, oraz niezabudowane wolno wiszące. Te pierwsze będą idealne do okien często otwieranych, natomiast drugie wyróżnia atrakcyjna cena i szeroki wybór wzorów. W naszym sklepie, posiadamy również odpowiednie zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz rolety rzymskie, podobne do nich, rolety austriackie, a także powszechniej znane rolety plisowane, rolety dzień - noc i nieco bardziej współczesne bambusowe. Te ostatnie, bez wątpienia będą pasowały do wielu typów wnętrz, jednak są one mało odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Zapytaj o wycenę
Warianty rolet wewnętrznych
Jak dobrać rolety do domu

Jak dobrać rolety do domu

Dobór rolet zewnętrznych do domu zależy przede wszystkim od tego, czy jesteś na etapie budowy, czy już go zakończyłeś. Kolejną kwestią jest dobór odpowiedniego ich koloru, tak by pasowały do okien i rozpatrzenie kwestii wyposażenia ich w dodatkowe zabezpieczenia, bo warto wspomnieć, że sama roleta zewnętrzna nie uchroni nas przed włamaniem. Wybór rolet wewnętrznych opiera się natomiast przede wszystkim na tym, w jaki stylu urządzone jest Twoje mieszkanie oraz jakim budżetem operujesz. Szczegółowa analiza tych elementów pozwoli Ci na wybór rolet, które posłużą wiele lat.

Zapytaj o wycenę

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem