PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, 96-500 Sochaczew

+48 600 295 751 +48 604 518 588
FAQ

Okna najwyższej klasy

Okna są niezbędnym elementem każdego budynku. Nie tylko dostarczają naturalnego światła do pomieszczenia, ale również są odpowiedzialne za bezpieczeństwo, poziom hałasu, izolację termiczną, a w szczególności dopełniają wygląd estetyczny całości. Nasza firma od lat słynie ze sprzedaży okien zbudowanych z najlepszej jakości materiałów. Zapewniamy ofertę spełniającą wszystkie wymagane normy, a przy każdym zamówieniu uwzględniamy indywidualne potrzeby każdego klienta.

Zapytaj o wycenę
Okna najwyższej klasy
Starannie dopasowane materiały

Starannie dopasowane materiały

Każdy element okna jest ważny podczas dokonywania ostatecznego wyboru. Nasz sklep oferuje szeroką paletę odcieni ram oraz wiele możliwości szklenia, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Niespotykane dotąd wzornictwo łączymy z przyjemnymi dla oka kolorami oraz przystępną ceną. Wszystkie produkty są sprawdzone i pochodzą wyłącznie od renomowanych liderów na rynku. Każde okno pochodzi bezpośrednio z fabryki, co przekłada się na gwarancję jakości oraz pewność stworzenia każdego przedmiotu przy użyciu właściwego sprzętu i precyzji.

Zapytaj o wycenę

Jak wygląda wycena okien?

Każda osoba budująca swój dom ma własne zarys tego, jak ma on w przyszłości wyglądać. Kwestia ta dotyczy też bezpośrednio okien, jakie mają się w nim znaleźć, w związku z czym każde zamówienie będzie różnić się od innych, a co za tym idzie - jego kosztorys będzie się zmieniać. Wycena okien to bardzo indywidualna kwestia, która zależy przede wszystkim od materiału i wielkości okna, ale również jego ochrony izolacyjnej, sposobu otwierania czy wykończeń. Z tego względu każdą wycenę dokonuje się tylko i wyłącznie na podstawie konkretnego zamówienia i trwa ona zazwyczaj od jednego do trzech dni roboczych.

Zapytaj o wycenę
Jak wygląda wycena okien?
Jakie są różnice między klasami okien

Jakie są różnice między klasami okien

Podczas wybierania okien spotykamy się często z określeniami ich klasy, które na pierwszy rzut oka nie będą nam mówić nic więcej niż to czy jest to klasa A, B czy C. O co zatem konkretnie chodzi? Otóż wybierając okna do domu, najczęściej zależy nam na tym, aby trzymały one jak najwięcej ciepła wewnątrz i izolowały przed hałasem z zewnątrz. Najlepiej wówczas skupić się na odpowiednim wyborze profilu okna, które charakteryzujemy właśnie na podstawie klasy A, B oraz C. Klasa A to profile okienne zapewniające wysoką stabilność okien, oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych. Profile okienne niższych klas są oczywiście tańsze, ale jednocześnie mniej odporne na uszkodzenia i oddziaływanie warunków atmosferycznych i mogą także po jakimś czasie ulegać deformacjom.

Zapytaj o wycenę

Warianty okien

Podczas wyboru okien do domu musimy przyjrzeć się wielu różnym kwestiom z nimi związanym, a jedną z nich jest oczywiście wariant okna, na jaki się zdecydujemy. Do wyboru mamy takie rodzaje okien jak jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe i balkonowe, które mogą być jednocześnie rozwierane lub uchylno - rozwierane. Oznacz to nic innego jak to, że okna te możemy najzwyczajniej w świecie otwierać na oścież lub tylko regulować stopień uchylenia skrzydła, aby dostosowywać ilość świeżego powietrza, które wpadnie do środka.

Zapytaj o wycenę
Warianty okien

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem