PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, 96-500 Sochaczew

+48 600 295 751 +48 604 518 588
FAQ

Rola rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń latem, utratą ciepła zimą oraz obniżają poziom hałasu. Dodatkowo mogą stanowić zabezpieczenie przed włamaniem. Opuszczony pancerz rolety, wyposażony w specjalne blokady oraz alarm, skutecznie poprawia bezpieczeństwo domów oraz nisko usytuowanych mieszkań.

Zapytaj o wycenę
Parapety najwyższej jakości
Starannie dopasowane materiały

Doskonała funkcjonalność

Rolety ustawione w pozycji zamkniętej wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zabezpieczają pomieszczenia przed promieniami słońca oraz ich nadmiernym nagrzewaniem się. W okresie grzewczym zmniejszają także zapotrzebowanie na energię cieplną. Jednocześnie poprawiają izolację akustyczną domu, tłumiąc hałasy przenikające z zewnątrz, zapewniając przy tym komfort domownikom. Rolety zewnętrzne mogą być zintegrowane z niezależnie pracującą moskitierą rolowaną, co zapewnia skuteczną ochronę również przed owadami i pyłkami.

Zapytaj o wycenę

Jak wygląda wycena rolet zewnętrznych?

Wycena rolet zewnętrznych sprowadza się do podliczenia kilku indywidualnych czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas dokonywania wyboru. Przede wszystkim warto podkreślić, że przy wycenie rolet zewnętrznych kluczowy jest materiał, profil (PA lub PVC) oraz zabezpieczenia. Innymi zmiennymi jest również moskitiera oraz czujniki. Warto również zwrócić uwagę na blokady, które są montowane w listwie dolnej lub zamkowej oraz na inne systemy zabezpieczające nasz dom.

Zapytaj o wycenę
Jak wygląda wycena parapetów?
Warianty parapetów zewnętrznych

Warianty rolet zewnętrznych

Wybór typu rolet zewnętrznych sprowadza się przede wszystkim do czterech rodzajów: Standard, nakładane, podtynkowe oraz RKS czyli nadprożowe. Ostateczny wybór uzależniony jest od tego, na jakim etapie budowy domu zostanie podjęta decyzja o ich montażu: na etapie projektu, w trakcie budowy czy w już gotowym obiekcie. Wszystkie te czynniki determinują wybór rolet zewnętrznych, które powinny zapewniać naszemu domowi funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale również podkreślać charakter naszego mieszkania.

Zapytaj o wycenę

Szeroki wybór rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne występują w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu idealnie komponują się z architekturą klasycznych i nowoczesnych budynków. Odpowiednio dobrane będą przez lata gwarantowały komfort, bezpieczeństwo, a także energooszczędność. Wszystkie te czynniki sprawiają, że rolety zewnętrzne są świetnym rozwiązaniem do każdego domu.

Zapytaj o wycenę
Warianty parapetów wewnętrznych

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem