PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, 96-500 Sochaczew

+48 600 295 751 +48 604 518 588
FAQ

Szczegóły realizacji:

Wróć do realizacji

ŻALUZJE DREWNIANE | ŻALUZJE FAUX WOOD | ŻALUZJE BAMBUSOWE

1/4 zdjęć

Opis realizacji

???? ŻALUZJE DREWNIANE - niepowtarzalny styl i elegancja
✔ Żaluzja drewniana jako jedna z niewielu przesłon nadaje wnętrzom nie powtarzalnego stylu i elegancji. W zależności od wybranego rodzaju kolekcji możemy dopasować ją do każdego rodzaju wnętrza zaczynając od nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych, glamour itp. W naszej kolekcji nawet najwybredniejsi klienci znajdą kolor idealnie dobrany do swojego wnętrza, ponieważ dysponujemy wieloma odcieniami szarości, bieli oraz kolorów ze strukturą drewna, a także popularną ostatnio kolekcją z drewnem w wysokim połysku.
???? ŻALUZJE FAUX WOOD - idealne do wnętrz narażonych na wilgoć
✔ Żaluzje FAUX WOOD swoim wyglądem bardzo przypominają żaluzje drewniane, jednak wykonane są z kompozytu PCV oraz naturalnego drewna. Ich zaletą jest odporność na wszelkiego rodzaju odkształcenia, odbarwienia itp. Dzięki materiałom z jakich zostały wykonane idealnie sprawdzą się w wnętrzach narażonych na wilgoć. Żaluzje FAUX WOOD są znacznie cięższe od żaluzji drewnianych czy bambusa z tej uwagi przy większych wymiarach polecamy wyposażyć je w sterowanie za pomocą elektryki.
???? ŻALUZJE BAMBUSOWE - dla wymagających klientów
✔ Żaluzje bambusowe wykonywane z wysokiej jakości prasowanego bambusa są idealnym wyborem dla wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu drewna bambusowego żaluzje te są o kilka procent lżejsze niż typowe żaluzje drewniane, dodatkowym atutem są także cieńsze lamele dzięki czemu pakiet lameli po podniesieniu zajmuje mniej miejsca. Żaluzje Bambusowe idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. W naszej kolekcji znajdą Państwo wiele odcieni naturalnych, jak również szarości i beży.
✔ W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY:
- Żaluzje 25 mm - z drabinką sznurkową lub taśmową
- Żaluzje 50 mm - z drabinką sznurkową lub taśmową
- Żaluzje 65 mm - z drabinką sznurkową lub taśmową
- Żaluzje sterowane ręcznie - za pomocą sznurka i pokrętła lub monocomado
- Żaluzje sterowane elektrycznie - za pomocą pilota, przełącznika lub za pomocą smartfonu i tabletu z centralą inteligentnego domu

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem